Novým Barrákem zatřesou BASTARD a GATE CRASHER

Už 12. dubna 2024 vypukne v ostravském Barrák Music Clubu pořádná rock/metalová mela, která pořádně zamíchá s žánrovými kartami. Ke slyšení bude hard rock, punk/rock’n‘roll, hard & heavy i death metal, to vše v rámci akce Unleash The Beasts.

Představí se například ‘vysokohorská‘ hard & heavy kapela BASTARD. Po vydařeném aprílovém koncertě na nejvyšší hoře Beskyd (Lysá hora) se havířovští muzikanti nyní přemístí do ostravských nížin, aby zde připomněli především svá výborná poslední alba Druhá müza a Alchymie D.N.A. Loni si Bastard střihli menší tour s brněnskými GATE CRASHER, na kterou lehce navazují i v tomto roce. GATE Crasher rozhodně nepřijedou s prázdnou. Kromě klasických osvědčených fláků představí i žhavé novinky z alba Pro tohle my žijem, které pokřtí spolu s Bastard 27. 4. na domácí Flédě.

Poslední zastávka loňského mini turné měla velice zajímavého hosta v podobě ostravské melodic/deathmetalové smečky SYRIDAS, která zde rozhodně nemůže chybět. Přestože je kapela ještě stále poměrně mladá (vznik v roce 2021), stihla již zaujmout širší posluchačskou veřejnost především svým debutem Awaken (2021) a velmi dobré ohlasy lze slyšet i na letošní novinku When Death Calls, která se navíc v Barráku dočká oficiálního křtu. Stejný rok ‘narození‘ má v rodném listě zapsaný také ostravská punk/rock’n’rollová parta CHRÁNĚNÁ DÍLNA. Téměř přesně před rokem se pochlubili debutem Čtverec, který bude stěžejním bodem ostravského setlistu.

Unleash The Beasts odstartuje v ostravském Barrák Music Clubu v 18.00 hod. Vstupné v předprodeji na SMSticket je možné sehnat za 390 Kč. Na místě pak budou lístky za 450 Kč.